Şehirlerarası Nakliyat

Atama dönemlerinde Ankara şehirler arası nakliyat firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tayin dönemlerinde sürekli Ankara ile doğu ve güneydoğu illeri arası ev taşıma hizmeti veriyoruz. Bu dönemde siz memur arkadaşların ne kadar stresli olduğunu biliyoruz. Biz şehirler arası evden eve nakliyat için sezon öncesinden hazırlıklara başlıyoruz. Bu şekilde en doğru evden eve taşımacılık planlarını oluşturuyoruz. Verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirmek boynumuzun borcudur.

Sudan sebeplerden fiyat farkı istemiyoruz. Sözleşme yapıyor ve bu şartlara uyuyoruz. Eski evden ne işlem yapmış isek yeni taşındığınız evde tüm görevlerimizi yerine getiriyoruz. Örneğin de monte edilen beyaz eşyaları, mobilyalar vesaire hepsi kurularak ev eşyalarınızı teslim ediyoruz. Tüm eşyalarınız taşınma öncesi sigortalanır ve o şekilde yükleme yapılır.

Ev eşyası taşımacılığında 15 yıldan fazla tecrübeye sahibiz. Güneydoğu bölgelerine sürekli çalıştığımız için o bölgedeki illeri çok iyi biliyoruz. Memurlarda ilişki kesme ve iş başı yapma durumlar olduğu için zamanında teslim alma ve teslim etme kuralına özen gösteriyoruz. Fiyatlandırma yapar iken elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak mazot ve yol giderleri çok yüksek olduğu için bu sizlere yansıyor. Ulusoylar evden eve nakliyat fiyatlarımızı çok fazla kar hedeflemeden yapmaya gayret ediyoruz. Burada fiyat vermek sağlıklı olmaz . Fiyat verebilmek için birebir görüşmek en sağlıklı yoldur.